לוגו סל של תרבות שטראוס

עמוד הבית

מי אנחנו

מידע כללי

צור קשר

פייסבוק סל תרבות שטראוס

טוויטר סל תרבות שטראוס

גוגל פלוס סל תרבות שטראוס

טלפון סל תרבות שטראוס

המופע מיתרי הקסם עם וירטואוז הגיטרה ארז נץ

מאושר בסל תרבות ארצי ז-יב
בנוסף קיימת תוכנית חדשה ליסודיים שכבות א-ו

מופע המתמקד בתולדות הגיטרה ובביטוייה בסגנונות מוזיקליים שונים. הגיטרה היא כלי הנגינה הנפוץ ביותר בעולם. ישנן גיטרות מסוגים שונים, חשמליות, אקוסטיות, קלאסיות ועוד. הגיטריסט הבינלאומי של ימינו נדרש לשלוט בסגנונות שונים ובגיטרות שונות ולנגן קטעים ברמות מורכבות שונות. בתכנית יצירות בסגנון קלאסי, עממי, ג'אז, רוקנרול , ישראלי , ים תיכוני ועוד.

ארז נץ, גיטריסט ישראלי בינלאומי, מגדולי הגיטריסטים הישראלים אי פעם, ועם הצלחה גם בזירה הבינלאומית בין השאר גיטריסט להקת "אינפקטד משרום", אחת הלהקות הגדולות בעולם בסגנון הטראנס, עם מליוני מעריצים.

במופע מספר,מדגים, ומנגן ארז נץ את המסע הקסום של תולדות הגיטרה, מהרי ספרד, דרך מחנות הצוענים בבלקן, אל בירות אירופה הקלאסית ומשם לבלוז ולרוק באמריקה. גיטרה קלאסית, גיטרה חשמלית, דיסטורשן ועוד.

חלק חשוב במופע מוקדש גם להתייחסות של מעורבותה הגדולה של הגיטרה במוסיקה הישראלית והים תיכונית. ביצועים לזוהר ארגוב, שלומי שבת, אייל גולן, אריק איינשטיין, להקת כוורת, להקת גזוז, ועוד

"ארז נץ מלהטט בין פאקו דה לוצ'יה ללהקת כוורת, בין זוהר ארגוב לצ'אק ברי, ביטלס לאריק אינשטיין , ג'ימי הנדריקס מנגן עם השיניים ועוד..."

המופע משתף את הקהל. במופע עצמו מבוצעים קטעים בהתאמה לגילאי היעד ולקהל היעד.

סולו של ארז נץ בלהקת אינפקטד משרום