לוגו סל של תרבות שטראוס

עמוד הבית

מי אנחנו

מידע כללי

צור קשר

פייסבוק סל תרבות שטראוס

טוויטר סל תרבות שטראוס

גוגל פלוס סל תרבות שטראוס

טלפון סל תרבות שטראוס

שרשורי הקסם להיט המחול הגדול של בתיה"ס בישראל גן עד י"ב , מאושר ומומלץ בסל תרבות ארצי

המופע הנבחר ע"י משרד החינוך* לאור הביקוש גירסה מיוחדת לתוך גנ"י

עם דוד דביר ואורית קינן או רונה בר און וגילי זנגר

מפגש מחול המבוסס על עבודה תנועתית עם שרשור – צינור גמיש עשוי נייר כסוף וקפיץ ברזל. השחקנים יוצרים באמצעות הצינור מגוון צורות, קולות ודימויים חזותיים, חלקם בעלי אופי רובוטי עתידני. כוריאוגרפיה: דוד דביר.

 


מאושר בסל תרבות ארצי לאור הביקוש הרב בסל תרבות אנו מפעילים דרך סל תרבות ארצי שני צוותים המקיימים את המופע !!! מופע המחול המצליח ביותר בתשס"ט וממשיך להיות אחד המצליחים ביותר, נותרו ימים פנויים. 2 קטעי וידאו מן המופע:

"מופע מקסים ומרתק המשלב בתוכו מחול מודרני ומפגיש את הילדים, לא רק עם סגנון המחול השונה הדורש מהם הפעלת דמיון ויצירתיות, אלא גם מפגיש אותם עם סגנונות מוסיקה שונים שלא תמיד הם נחשפים אליהם כמו: מוסיקה הודית, קטעי אופרה. בנוסף שולבו הילדים בקטעים שונים ונחשפו לקושי שברמת ביצוע המחול (זה אינו פשוט כפי שזה נראה). וכן הוסבר לילדים מדוע נבחרו החומרים תוך דגש על גמישות החומר. לסיכום המופע היה מקסים ומעשיר ביותר."עידית מחמלי מחנכת כיתה ב, יד לחמישה , הגלבוע

"המופע התוך גני שרשורי הקסם היה מקסים, מקסים, מקסים"-תמי אזולאי, מנהלת מדור גנ"י, דימונה

ביום שני צפינו במופע מחול "שרשורי הקסם". המופע היה מקסים ביותר . הרקדנים היו נהדרים ושיתפו היטב את הילדים .התלמידים והמורות מאוד נהנו ממליצה בחום.-תמי בן שמואלי, יסודי איתמר, ראשל"צ

"כשר, מקסים, מדהים, מקצועי, נפלא" - נאווה הלוי, ממ"ד רמב"ם חיפה

"העברתי משוב בין המורים - מדהים לכל הדעות" - שני מטרסו בי"ס עין הים, חיפה , שנת הלימודים תש"ע

"איזה מופע מדהים!!! חבל על הזמן, הילדים והמורים התלהבו. פשוט נפלא" – אסנת סקלר, מתנ"ס להבים

"היה מדהים, הילדים נהנו מהקטנים ועד הגדולים, זה היה משהו חדש, אף פעם לא היו בחוויה כזו. ההסברים היו בהירים לילדים ומקצועיים" – יהודית שק, רכזת נטופה, נצרת עילית

 

שרשורי הקסם 2 סל תרבות שטראוס - Flix Video - [ ترجم هذه الصفحة ]

סל תרבות המופע הנבחר ע"י משרד החינוך דוד דביר שרשורי הקסם

"שרשורי הקסם"כשמו כן הוא ,ממש קסם!!
המחול העכשווי עוסק בתחומיי היום יום של האנשים המובאים לבמה בצורות שונה עם רמיזה ושימוש ברעיון היומי לצורך עשיה תרבותית.
השרשור הינו צינור תעשיתי המשמש העברת אויר חם או קר ממנוע המזגן אל החלל הרצוי, הוא בנוי מניר כסוף בעל ארבע שכבות העוטף חוט ברזל קפיצי חזק במיוחד.
השרשור מיוצר בכמה גדלים שונים ובכך מאפשר ליצור חויה של קסמים בחלל בעזרת רקדנים .השרשור הופך להיות כחלק מגופו של הרקדן ונותן לצופה ים של דמיונות תוך כדי צפיה , עקב העובדה שהוא משנה את צורתו עם כל תנועה ותנועה.
הרקדנים מפעילים את השרשורים במגוון רחב של שימושים החל מזחל, תולעת ועד לערובת עשן ורובוטים ויוצאים עם חוויה של רצון לראות עוד , כי יש עוד אין ספור שימושים ורעיונות שאפשר ליצור עם השרשורים.
הצופים מופעלים עם השרשורים בהתאם לחלל ולגיל ובכך מכירים את האביזר המיוחד הזה.

רקדנים : אורית קינן ודויד דביר /רונה בראון