לוגו סל של תרבות שטראוס

עמוד הבית

מי אנחנו

מידע כללי

צור קשר

פייסבוק סל תרבות שטראוס

טוויטר סל תרבות שטראוס

גוגל פלוס סל תרבות שטראוס

טלפון סל תרבות שטראוס

הדף בבנייה-חדש!!! رحلة الى بخارا الجميلا - המסע לבוכרה היפה - מחול סל תרבות א-ח

המסע לבוכרה היפה הוא מופע מחול אתני חינוכי לבתי ספר יסודיים וחט"ב בהשתתפות הקהל , שמטרתו להכיר לצופה באמצעות כוריאוגרפיה מקורית ומסורתית משולבות את סיפורה של התרבות והאמנות העשירה של בוכרה. המועפ הגדול של משפחת אקילוב.אפשר להזמין בסל תרבות ארצי , שושלת 4 דורות של משפחת רקדנים אותנטי מבוכרה עם כלי נגינה והתלבושות.

من خلال مشاهدة عرض " السفر الى بخارا" في مدرستنا والتي كان لها وقع خاص حيث تعرف الطلاب على بعض الحضارات من خلال اللباس واداء بعض الطقوس والرقصات وما ميز العرض تفاعل الطلاب واشراكهم من قبل الممثلين🌹


המופע כולל מסע אל שורשיה של תרבות בוכרה וההשפעות עליה, תוך הכרת ריקודים ומוזיקה מארצות האזור: הודו, רוסיה, ספרד ועוד. במופע כוריאוגרפיה פונקציונלית לקטעים וכן קטעים בהם משולבים כלי נגינה אתניים מוזיקה מקורית ברוח כלי הנגינה והמקומות מהם הם מגיעים. המופע פועל עם הנחייה בעברית או בערבית.

משפחת אקילוב היא שושלת של 4 דורות של רקדנים ומוזיקאים המתמחים במחול ובמוזיקה האתנית של בוכרה וארצות משפיעות ומושפעות תרבותית מהאזור כגון הודו, רוסיה ועד השפעות תרבותיות שמקורן בספרד ויוון. חברי הלהקה ומוכרים בעולם בתחום ובנוסף לרקע המשפחתי בגרו בבי"ס למחול בת דור.