לוגו סל של תרבות שטראוס

עמוד הבית

מי אנחנו

מידע כללי

צור קשר

פייסבוק סל תרבות שטראוס

טוויטר סל תרבות שטראוס

גוגל פלוס סל תרבות שטראוס

טלפון סל תרבות שטראוס

חדש!!! - הדף בבנייה
מאושר בסל תרבות ארצי לשכבות ז-יב

שחורים ולבנים בהרמוניה עם הפסנתרן יוסי חזות, הוא מופע פסנתר סולו המציג את לידתו והתפתחותו של הפסנתר בג'אז תוך ביצוע סטנדרטים , קלאסיקות, ויצירות שהפכו כחלק מספר השירים האמריקאי של המאה העשרים. במהלך המופע התלמידים נחשפים למאפייני המוזיקה, לקצב, להרמוניה ולצלילים כל זאת באמצעות הדגמה חיה על הפסנתר ושיתוף פעולה עם התלמידים בליווי מצגת אינטראקטיבית.


ההנחיה מסופרת כסיפור כרונולוגי של התפתחות המוזיקה ואבני הדרך של גדולי פסנתרני הג'אז, וההשפעות של סגנונות הפסנתר השונים וביניהם: ראגטיים, בלוז, סטרייד, בוגי ווגי, צ'רלסטון וסווינג. הנחייה וביצוע: יוסי חזות

אודות יוסי חזות - יוסי חזות הוא מוזיקאי פסנתרן ומורה בוגר בתי הספר למוזיקה:"תלמה ילין ,"רימון" והמדרשה למוזיקה במכללת "לוינסקי" ובעל תואר ראשון BED בחינוך מוזיקלי ותעודת הוראה. משמש כמורה למוסיקה ופסנתר בקונסרבטוריון העירוני בפ"ת ומופיע כפסנתרן סולן ומלווה בקונצרטים, פסטיבלים, וערבי שירה ותרבות. כמו כן מנהל הרכבי מוזיקה בתחומי הג'אז והמוזיקה הפופולארית.

*** אפשרי פסנתר אקוסטי במידה וקיים פסנתר מכוון בחלל , או חשמלי. נדרש מקרן ומסך

מופע סולו דינאמי בו מובאות היצירות המוזיקליות עם היבטים היסטוריים של התקופה. וניתן הסבר מקיף על האבולוציה של המוזיקה בכל סגנון וסגנון. התלמיד נוטל חלק פעיל במופע תוך שילובו בדיון אינטראקטיבי, הקשה של מקצבי יסוד, שירה וחשיפה לחומר מוזיקלי איכותי ומעשיר. בתוכנית מיטב היצירות של גדולי הקומפוזיטורים והפסנתרנים של הסגנון כג'ופלין, גרשווין, ארמסטרונג, וכן הקשרים למוזיקה יהודית, פופ , ומוסיקה קלאסית.