לוגו סל של תרבות שטראוס

עמוד הבית

מי אנחנו

מידע כללי

צור קשר

פייסבוק סל תרבות שטראוס

טוויטר סל תרבות שטראוס

גוגל פלוס סל תרבות שטראוס

טלפון סל תרבות שטראוס

גן-ומאושר ע"י ס"ת ארצי וא. לעם

חיות וחוויות במחול גן-ו 80 צופים

המפגש חיות וחוויות, מביא את עולם החיות אל תודעת הילדים ע"י המחול. המפגש בנוי משבעה קטעי מחול של "חיות" שונות וכל חיה בעלת אופי אחר, ומוסיקה מתאימה. התלבושות והמסכות מרהיבות ביותר בגודל אדם,וכל הגוף הופך לחיה. דברי הקישור מקרבים את הילדים לעולם החיות,המנחה מספר לילדים על החיה ומוסיף ידע רב.

המוסיקה לקוחה מיצירות קלאסיות מוכרות בעיבודים קלילים. לפני כל ריקוד המנחה בונה על-גבי לוח גדול חיה (בעזרת ילד/ה) פאזל והילדים מגלים את החיה תוך כדי השלמת הפאזל, לאחר השלמת התמונה החיה מופיעה בריקוד.תמונת החיה שמופיעה בפאזל היא מדויקת 1/1 לחיה הרוקדת.

המפגש מעניק לילדים ערך מוסף על עולם החיות ומעשיר אותם ,על אורח חייהן,על הצאצאים ועל דרכי האכילה שלהם. המפגש מתקיים בתוך הגן בסביבה המוכרת להם ובכך מונע מהם התמודדות גם עם חיות לא מוכרות וגם מקום לא מוכר. מנחה: דויד דביר רוקדת :אורית קינן חיטין משך המפגש כ-45 דק'

מופע המחול התוך גנ"י הנחשב והמושקע ביותר שנוצר לחלל קטן עם תלבושות אמנותיות ומפתיעות. למופע וריאציה גדולה יותר לאולמות קטנים-בוריאציה המופע נקרא תמונה חיה ואפשרי עם מתורגמן לערבית. גנ"י וחט"צ.

מופע מחול המקרב את הצופים אל עולם החיות והמחול. על הבמה, בשיתוף הילדים, יוצרים דמויות של חיות בפזל תלת מימדי. כשהתמונה מושלמת, יוצאת החיה מהתמונה ומקבלת צורה וחיים תוך כדי ריקוד. כל חיה, אופיה והתנועות המייחדות אותה, בליווי מוסיקה קלאסית ובעיבוד קל והיתולי.

החיות מופיעות בזוגות: זכר ונקבה ומאפשרות לצופים לחבר בין תמונה דוממת לתמונה חיה, מתנועעת ורוקדת, היוצאת מתוך הפזל. מגוון עשיר של חיות ותלבושות מרהיבות.

כוריאוגרפיה: דוד דביר
שיר פתיחה ושיר סיום: אבנר שטראוס
עיצוב פס קול: אלכס קלוד
עיצוב תפאורה ותלבושות: ולנטינה פירר
רקדנים: אורית קינן-חיטין, דוד דביר

שטראוס מפעלי תרבות בע"מ

מפגש מדהים - יו"ר ועדת מחול.

"המופע עבר בהצלחה רבתי וקונצנסוס מלא בין הגננות מופע איכותי -היה מקסים"

נילי בארי מנהלת תחום גיל רך, שהם