לוגו סל של תרבות שטראוס

עמוד הבית

מי אנחנו

מידע כללי

צור קשר

פייסבוק סל תרבות שטראוס

טוויטר סל תרבות שטראוס

גוגל פלוס סל תרבות שטראוס

טלפון סל תרבות שטראוס

להלן תקציר של כמה מהפעולות לספריות הדף הזה בבנייה שווה לחזור להתעדכן מידי פעם יש עוד שטרם הועלה לדף , הקשה על התמונה לצפייה במידע נוסף

מפגש עם הסופרת דנה אלעזר-הלוי על "מבצע מנהטן" ושאר ספרי הסדרה "שליחות חשאית".
  • מה ההשראה לכתיבת סדרת הריגול?
  • למה דווקא ספרים על "המוסד"?
  • איך מתרגמת ספרים הפכה לסופרת?
  • טיפים לכתיבת ספר מתח ועוד
  • אופציה לסדנא

מפגש הסדנא האהוב של אורי פינק לכל הגילאים מגיל 7 ומעלה, עושים קומיקס.

מופע 4 מלחינים חשובים מתקופות שונות: באך, בטהובן, שוברט, שופן בליווי אמנות חול LIVE. מבוגרים , ילדים ,כל המשפחה. .מוזיקה בביצוע : דואו הארוני: בשארה הרוני, פסנתר. עדי צייגר, כינור. אמנות חול: שלי בן נון

האמנית שלי בן נון במופע המבוסס על אומנות חדשה: "ציור בחול". במהלך המופע האמנית מציירת בחול "LIVE". תוכן המופע מותאם לגיל הקהל.
סדנאות אמנות במגוון חומרי גלם : חוטי ברזל, קרטונים, ניירות, חול, חומרים ממוחזרים, ועוד. מותאם לקהל היעד בכל גיל מתחילים מתקדמים ועוד.
משפחת אקילוב היא שושלת של 4 דורות של רקדנים ומוזיקאים המתמחים במחול ובמוזיקה האתנית של בוכרה וארצות משפיעות ומושפעות תרבותית מהאזור כגון הודו, רוסיה ועד השפעות תרבותיות שמקורן בספרד ויוון. חברי הלהקה ומוכרים בעולם בתחום ובנוסף לרקע המשפחתי בוגרים בבי"ס למחול בת דור.

מופע פורץ דרך בתחום המוזיקה ותיאטרון הרחוב

מופע עוצר נשימה וקורע מצחוק, לכל הגילאים.

המופע לץ הוא הדבר הבא בהצגות ילדים - טרם ראיתם השפעה כזו של מופע על קהל ילדים ומבוגרים... באמצעים פשוטים מצליח המופע לייצר חוויה מתוחכמת הפונה ללב כל הגילאים. התיאום הקפדני בין האנימציה לשחקן מייצרת תופעה בימתית מהפנטת ומאפשרת עולם חדש של חוקים חדשים. התסריט מקורי ומפתיע , מצחיק את הקהל עד דמעות -ומשתתף את הקהל בעולם הווירטואלי החדשני של המופע.השילוב המבריק בין עולם הקולנוע והשפה התאטרלית מתהווים יחדיו לכדי חוויה בלתי נשכחת המציתה את הדמיון ושובה את לב הקהל.

הצגת מחול אתני

מפגש מחול אתני מהמם וייחודי, מסעה בעולם של רקדנית המחול רונה בר און. מריקודי הבטן רקע ממחוזות ילדותה, דרך הפלמנקו , במסע מרתק אל מחול מודרני, להקת ענבל ,ריקוד האפריקאי והיפ הופ. תוך כדי המופע מתחלפות הדמויות והתלבושות כשהמסר הוא הכרת השונה והאחר וקבלתו בחברה.

מופע וסדנאות קרקס

מופע סדנאות קרקס לילדים ונוער
מפגש עם המאיירת הקומיקסאית והקריקטוריסטית אילנה זפרן. מאיירת "הארץ" במפגש סדנא/ הרצאה מרתקים, קומיקס כמדיום ספרותי ליצירה אישית וכנה וככלי לביטוי ולהבעת דעה בנושאים פוליטיים, תרבותיים וחברתיים.
סיפור העגלה", בהוצאת כתר (איורים: שי צ'רקה), נכתב בהשראת עולם הסיפור החסידי.מפגש ספריות לילדים בגילאי 6-10 סביב עולם קסום זה של סיפורי חסידים.